1. Plan transformacji w zakresie łagodzenia zmian klimatycznych, wskazujący cele dotyczące ograniczenia globalnego ocieplenia do 1,5°C zgodnie z Porozumieniem Paryskim oraz neutralności klimatycznej do 2050 roku, podejmowane i planowane działania w zakresie ograniczenia emisyjności oraz powiązanie transformacji klimatycznej firmy z jej ogólną i finansową strategią.
2. Polityki związane z łagodzeniem zmian klimatu i dostosowanie do nich tj.: zasady, które przyjęto w celu zarządzania istotnym wpływem, ryzykiem i szansami związanymi z łagodzeniem zmian klimatycznych i przystosowaniem się do nich w zakresie:
- łagodzenia zmian klimatu,
- przystosowania się do zmiany klimatu,
- efektywności energetycznej;
- wdrażania energii ze źródeł odnawialnych,
- oraz w innych zakresach.
3. Działania w zakresie łagodzenia zmian klimatycznych i sposoby przystosowania się do nich oraz środki przeznaczone na realizację tych działań, w tym m.in. wyniki działań w zakresie osiągniętych i oczekiwanych redukcji emisji gazów cieplarnianych.
4. Cele związane z łagodzeniem zmian klimatu i sposoby dostosowania do nich, czyli wyjaśnienie czy i jakie cele wyznaczono w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych, omówienie kwestii wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych i efektywności energetyczna; Cele redukcji emisji gazów cieplarnianych ujawnia się w wartościach bezwzględnych (w tonach ekwiwalentu CO2 lub jako procent emisji z roku bazowego).
5. Zużycie energii, tj. wskazanie całkowitego zużycia energii w MWh związanego z własną działalnością, z podziałem na całkowite zużycie energii ze źródeł nieodnawialnych i ze źródeł odnawialnych.